سفارش ربات مسیریاب

ربات های مسیریاب به صورت حرفه ای برای شرکت در مسابقات و همچنین آموزشی ارائه می شود. ربات های مسابقه ای با توجه به اینکه اکثرا قوانین در مسابقات مختلف دستخوش تغییرات می شود فایل برنامه مخصوص همان مسابقات برای کسانی ربات را خریداری میکنند ارسال می شود.

ربات ها یک هفته بعد از سفارش به شما تحویل داده می شود. درایور این ربات ها از نوع سوئیچینگ L6203 می باشد. همچنین اگر در مسابقاتی که مایل به شرکت هستید، نیاز به سنسور رنگ، تشخیص مانع و یا سنسور شیب دارید می توانید ربات هایی که این ویژگی را دارا می باشند سفارش دهید. موتور ربات ها تایوانی بوده و پردازنده ربات Atmega64 می باشد. ربات ها توسط مهندسین برتر ربات های مسیریاب (روح الله دشت صبح) طراحی و ساخته شده اند. تیم مربوطه ۱۲ سال سابقه شرکت در مسابقات دارد و کسب بیش از ۱۲۰ مقام کشوری در زمینه مسیریاب را در رزومه خود دارد. از جمله:

-کسب مقام اول و دوم مسابقات رباتیک دانشگاه صنعتی امیر کبیر
-کسب مقام اول لیگ ویژه مسابقات خانه کارگر تهران
-کسب مقام سوم لیگ ساده مسابقات رباتیک خانه کارگر تهران
-کسب مقام دوم مسابقات رباتیک رشت(جی کاپ)
-کسب مقام سوم مسابقات رباتیک گرگان(psg cup)

شما دوستان عزیز برای سفارش ربات های مسیریاب حرفه ای، آموزشی و مسابقه ای می توانید از طریق لینک زیر خرید خود را شروع نمایید.

کیت مسیریاب

مسیریاب


خوب(9)بد(2)

دیدگاه خود را بیان فرمائید

نام شما *
وبسایت شما *

دیدگاه شما *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>